دبستان دخترانه علمي همدان
 

29 تیر 1399

نمی توانم چیز میزهایم را پیدا کنم

نمی توانم چیز میزهایم را پیدا کنم
مرتب کردن اتاق از اون رفتارهایی که بیشتر والدین با فرزندشون سر اون چالش دارن.
.
همون‌طور که خیلی از رفتارها مثل بستن بند کفش نیاز به آموزش داره و بعد تمرین، مرتب کردن اتاق هم می‌تونه به عنوان یک مهارت محسوب بشه.
.
پس لازمه که قبل از اینکه از فرزندتون بخواین که اتاقش رو مرتب کنه بهش آموزش بدین، مثلا "اول از همه باید بدونی جای هر چیزی کجا باشه اتاقت منظم‌تر میشه، بیا باهم امتحان کنیم ببینیم اسباب‌بازی‌هات رو کجای اتاق بذاریم بهتر میشه."
 
مولف:
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

29 تیر 1399

اعجوبه

اعجوبه
داستان درباره پسری به نام اگوسته که به دلیل یک بیماری مادرزادی، چهره اي معمولي  ندارد و تا 13 سالگی به مدرسه نرفته و حالا پدر و مادر تصمیم گرفتن که اونو به مدرسه بفرستن. چالشهایی که آگوست در این مسیر با اونها روبرو میشه و عبور از اونها، این کتاب رو خواندنی تر می کنه.
.
📕اگر به دنبال رمانی برای افزایش عزت نفس بچه هاتون هستین، کتاب 《شگفتی》 یکی از اون کتابهای خوندنی برای بچه های 9 سال به بالاست. .
.
مولف:
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

29 تیر 1399

ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر
رمان نوجوان «ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر» برای دانش‌آموزان چهارم، پنجم و ششم دبستان مناسب است، مخصوصا برای دانش آموزانی که با سیستم مدرسه و رابطه با گروه هم‌سالان مشکل دارند، قلدری می‌کنند یا خود اذیت می‌شوند. این کتابِ خوش‌خوان به درک بهتر دیگران و کشف معجزه‌ همدلی کمک می‌کند. نویسنده‌ش، نویسنده رمان درخشان گودال‌هاست.
مولف:
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

29 تیر 1399

کودک، خانواده، انسان

کودک، خانواده، انسان
همه‌ی ما به دنبال داشتن خانواده ای شاد و آرام هستیم اما بعد از بچه دار شدن ممکن است همه چیز ناگهان عوض شود و اتفاقت غیر منتظره شرایط زندگی را عوض کند؛ اما درست در همین مرحله است که به عنوان والدین میتوانیم اهداف خود را دنبال کنیم و تبدیل به والدینی شویم که به خوبی از پس فرزند خود بر می آیند و با رفتارهای درست و منطقی نه تنها ه احساسات کودک احترام میگذارند بلکه می‌توانند اصول زندگی را به او یاد دهند. در مسیر فرزند پروری تجربیات افراد کنار نظریه های متخصصین میتواند راهگشایی مشکلات باشد و تجربه ی بی نظیری را برای هر پدر و مادری رقم بزند.
کتاب کودک، خانواده و انسان به والدین کمک می‌کند تا بتوانند در مسیر فرزندپروری صحیح قدم برداردند و به رشد و ارتقای جامعه کمک کنند.
مولف:
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1